------------------------------ Wielkopolskie Spotkania - 19.01 - fotorelacja
---------------------------------------- Śląskie Spoty - 27.01 - szczegóły
--------------------------------------------------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku Obrazek

Sizon + Mahoniowa ST Sport CDTI 4x4 2xAGR Pamięć Wentylacja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
flcn
Forumowicz
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: Sizon + Mahoniowa ST Sport CDTI 4x4 2xAGR Pamięć Wentylacja

Post autor: flcn » 11 sty 2019, o 11:51

No to trochę roboty przy insigni jest... Ale skoro cena dobra... Podejrzewam, że Twoja decyzja była tak czy tak przemyślana.

Ja nadal kurą pomykam. Może nie jestem wybitnie zadowolony, ale zadowolony. Ma swoje wady. Na szczęście zalet jest więcej ;). Na chwilę obecną przymierzam się do sprzęgła. 50 kkm przebiegu i się kończy. Prawdopodobnie było wadliwe od początku, ale wada nie była odczuwalna przy seryjnej mocy Obrazek . Niestety teraz będzie ciężko z naprawą gwarancyjną. Tak czy tak nie żałuję za mocno, bo frajda z 241 KM przy tak lekkim aucie jest bezcenna.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Sizon
Forumowicz
Auto: ST 4x4+Superb 3.6 V6
Kod silnika: A20DTH
Miasto: WWL

Post autor: Sizon » 11 sty 2019, o 12:39

Cena była b.dobra.
Ja tego robił nie będę ;) Ale nie wygląda to na zbyt ciężko robotę. Właśnie przed chwilą umówiłem z blacharzem/lakiernikiem, ogarnie wszystko od a do z.
Może decyzja wydawać się szalona, ale była bardzo dobrze przemyślana :)

Dla mnie S2 to naprawdę idealne auto, V6 koi moje uszy, sama jazda to przyjemność, dsg + haldex też swoje robią.
Jedynie fotele bym zmienił na wentylowane, ale ciężki temat, poza tym minusów nie widzę.

241 kucy musi robić robotę, mierzyłeś 0-100, 0-200?

Dodano po 24 minutach 4 sekundach:
Może w końcu te lusterka składane z pamięcią założę, do tej pory leżą w garażu ;)

Awatar użytkownika
flcn
Forumowicz
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Miasto: LDZ

Post autor: flcn » 11 sty 2019, o 13:14

Nie wątpię, że Twój superb fajnie jeździ. Przy konfiguracji V6+DSG+4x4 to tylko lać i się cieszyć. Ale apetyt ma pewnie niezły?

Profesjonalnie nic nie mierzyłem. Do 100 jest poniżej 7. Niesty brakuje trakcji (ośka) i pierwszy i drugi bieg nie są na pełnym powerze. Dopiero trójka ma full i tu się odzywa demon. Fajne uczucie, bo po wrzuceniu trójki jakby ktoś auto w dupę kopnął.

0-200 nie mierzyłem, ale udało mi złapać vmax licznikowe

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Obrazek

Awatar użytkownika
Sizon
Forumowicz
Auto: ST 4x4+Superb 3.6 V6
Kod silnika: A20DTH
Miasto: WWL

Post autor: Sizon » 11 sty 2019, o 19:44

Apetyt brałem pod uwagę, ale średnie spalanie na kompie od zakupu mam 10,4, potwierdzone przy dystrybutorze.
Uważam je za bardzo przyzwoite.
No to ciekawie się musi jeździć ;) Ja tyle nie leciałem, 250 ponoć idzie V6 bez problemu, a po zdjęciu kagańca 280, ale nie sprawdzę tego nigdy :)
Z procedurą startu S2 świetnie się zbiera, 4x4 daje dużą przewagę w tym momencie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”