--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------------------ŚLĄSKI SPOT ICP -12 maja - fotorelacja
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Dziwny objaw totalna wariacja

Jeżeli Twój problem nie pasuje do żadnego z wyżej wymienionych działów napisz go tutaj.
diaspora

Re: Dziwny objaw totalna wariacja

Post autor: diaspora » 13 paź 2016, o 18:25

czesc mam problem ze sterownikiem/modulem elektrycznej klapy w kombi. Gdy podpinam uszkodzony modul sytuacja wyglada tak ze dziala mi wycieraczka, dziala spryskiwacz, dziala podgrzewanie i dziala zamek klapy ale nie unosi sie automatycznie. W momencie kiedy odepne sterownik, nic nie dziala klapa jest martwa. Moje pytanie brzmi czy faktycznie jest to wina sterownika czy moze innego podzespolu. Sprawdzalem bezpieczniki, wszystko ok. Macie moze jakies sugestie, bo nie chcialbym niepotrzebnie kupic modulu ktory nie jest tani. pozdrawiam

-- 13 paź 2016, o 19:25 --

-- 13 paź 2016, o 19:27 --



-- 13 paź 2016, o 19:27 --
Ostatnio zmieniony 14 paź 2016, o 06:41 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par 5 pkt 8.

Andrzej

Re: Dziwny objaw totalna wariacja

Post autor: Andrzej » 13 paź 2016, o 18:36

może podjedz do ASO niech postawią diagnozę, to nic nie kosztuje .

Awatar użytkownika
SoulfirE
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 26 maja 2016, o 21:55
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Kraków
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Dziwny objaw totalna wariacja

Post autor: SoulfirE » 16 lis 2016, o 09:04

Aż tak pięknie to chyba nie jest. Ja za diagnozę w ASO Opla płaciłem zależnie od miejsca koło 160zł.
Gdyby diagnoza była darmowa to z każdą poważniejszą usterką można by jechać na darmową diagnozę do ASO, dowiedzieć się co trzeba zmienić a potem jechać do Stefana do warsztatu-szopy każąc zrobić konkretnie X,Y i Z za 1/5 ceny.

capinta
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2023, o 09:48
Auto: Insignia
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2011
Miasto: Żukowo

Re: Dziwny objaw totalna wariacja

Post autor: capinta » 26 gru 2023, o 13:39

Hej

Mam dokładnie takie same objawy jak Ty. Możesz dokładniej opisać jak się tego pozbyłeś

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”