--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

myOpel myOpelService

VIN, znalezione na allegro itp.
ODPOWIEDZ
robertino86

Re: myOpel myOpelService

Post autor: robertino86 » 18 lip 2017, o 13:57

Tak,ale jak ktoś zapłaci drugi raz to wtedy nagle potrafią.Nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

wylde
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 1 paź 2016, o 06:37
Auto: Insignia 163 AT/4x4
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: myOpel myOpelService

Post autor: wylde » 18 lip 2017, o 14:31

To fakt głupi wymysł. Ja zrobiłem przegląd ostatni raz rok temu a dopiero teraz aktywowali tą funkcję. Nie robil żadnych problemów i nie sprawdzali kiedy i ile wydałem.

Mathofman
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 25 cze 2018, o 07:12
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: Mathofman » 4 lis 2018, o 18:11

Panowie czy po zarejestrowaniu na MyOpel otrzymaliście wiadomość z linkiem potwierdzającym rejestrację odrazu ? Ja już czekam chyba z miesiąc aż wkońcu utworzyłem nowe konto ale dalej nic mi nie przyszło :/

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8411
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: dokia » 4 lis 2018, o 18:18

U mnie od razu, sprawdzałeś w Spamie na skrzynce?
Radio 357 :)

Mathofman
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 25 cze 2018, o 07:12
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: Mathofman » 4 lis 2018, o 18:27

Tak sprawdzone również w spamie i nic nie ma ;/ znalazłem jakiś numer (Warszawa) jutro spróbuję zadzwonić i się dowiedzieć o co chodzi z tym.. ale nawet nie moge wysłać ponownie wiadomości z linkiem...

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8411
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: dokia » 4 lis 2018, o 18:45

a być może poprzedni właściciel miał MyOpel i nie wyrejestrował i tego nr VIN już nie bierze ponownie system? Tam trzeba informować o zbyciu auta. A do ASO masz daleko? u mnie coś nie działało w aplikacji to jak byłam przy okazji w ASO, to Pan mi zrobił. Oni i ten profil Ci założą też przecież, bo może naprawdę poprzedni właściciel niewylogowany i dlatego. Chyba że masz te auto od 2009. Zobacz, jak to wygląda w historii serwisowej na MyOpel. Jak zbędę auto to powinnam Opla powiadomić to zamkną pewnie ten mój profil, aby nowy właściciel mógł zalogować pojazd.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Radio 357 :)

Mathofman
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 25 cze 2018, o 07:12
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: Mathofman » 4 lis 2018, o 19:45

Zadzwonie jutro do sereisu i zapytam o to ... zobaczymy co mi powiedzą a jeżeli chodzi o mojego opla to rocznik jest 2009 model 2010 a ma to jakieś znaczenie jeżeli chodzi o rejestrację MyOpel ?

Dodano po 7 minutach 41 sekundach:
Dokia dzięki za pomoc :) ! Sprawa wyjaśniona zadzwoniłem do poprzedniego właściciela i potrierdził że rejestrował się na MyOpel ale tego żeby zgłosić w serwisie o sprzedaży pojazdu nie wiedział jutro to załatwi tylko nie wiedział czy może to zrobić przez stronę MyOpel czy tylko przez serwis
...

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8411
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: dokia » 4 lis 2018, o 20:09

Haha, no to piwo mi się należy chyba :)
Jak masz niedaleko do ASO, to zajedź sam, rzucisz im dowód rejestracyjny z VINem i szybciutko jeden usuną profil i założą drugi.
No to super, że sprawa wyjaśniona. Kończymy OT, bo tak jakby nie na temat tu zeszło. Pozdrawiam.

Jakiś niekumaty ten były właściciel, każde konto każdy sam może usunąć. Mój profil/moje dane/dane logowania i tam jest przycisk "usuń konto" . Jak go zaraz pogonisz do tej roboty, to zapewne zaraz sam założysz swój profil. Powodzenia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Radio 357 :)

Mathofman
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 25 cze 2018, o 07:12
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: Mathofman » 4 lis 2018, o 20:24

Pan starszej daty :D Duże piwo sie należy :) jeszcze raz dzięki za pomoc Pozdrawiam :)

Mathofman
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 25 cze 2018, o 07:12
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: Mathofman » 6 lis 2018, o 22:07

Witam Panowie mam prosbe w jaki sposob należy dezaktywowac konto myopel ? Poprzedni właściciel nie wie jak to zrobić a ja nie moge sie zarejestrowac dopuki on nie usunie swojego konta... :(
Ostatnio zmieniony 6 lis 2018, o 23:37 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8

Awatar użytkownika
Rooff_
Zapaleniec
Posty: 4119
Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
Auto: Insignia ST przedlif
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2012
Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
Postawił piwo: 9 razy
Otrzymał  piwo: 120 razy

Re: myOpel myOpelService

Post autor: Rooff_ » 6 lis 2018, o 22:44

Tu Ci przecież @dokia pokazała gdzie się usuwa konto:
https://www.insignia-club.pl/viewtopic. ... 99#p163299
On się musi zalogować i usunąć konto...
Ostatnio zmieniony 6 lis 2018, o 22:48 przez Rooff_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8411
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: dokia » 6 lis 2018, o 22:47

No ja właśnie nie wiem dlaczego nikt mnie nie słucha, nie czyta, nie zauważa... 😯😢😥

Idę płakać 😥
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4186
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 30 razy

Re: myOpel myOpelService

Post autor: IBZI » 6 lis 2018, o 23:38

Wszyscy widzą. Spokojnie. Tylko kolega nowy i chyba nie ogarnia. Za to prosi się o kolejne ostrzeżenie...

Holios
Klubowicz
Posty: 455
Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:05
Auto: Insignia A
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 22 razy

Re: myOpel myOpelService

Post autor: Holios » 7 lis 2018, o 13:10

@dokia podala jak usunąć konto w myOpel a tak naprawdę wystarczy usunąć tylko auto.

Wystarczy wejść w "Edytuj dane swojego Opla. --> W razie potrzeby dane można również usunąć"

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8411
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: dokia » 7 lis 2018, o 14:42

Rzeczywiście wystarczy usunąć tylko auto, ale kolega pytał o konto, nie pierwszy zresztą raz :)
Też jest informacja na dole historii serwisowej pojazdu, aby powiadomić ASO, więc wydaje mi się, że gdyby nowy właściciel z nowym dowodem rejestracyjnym auta zgłosił się do ASO, to oni sami usuną stary profil bez kontaktów z poprzednim właścicielem.

Poza tym wizyta w ASO w tym celu i tak będzie niezbędna, bo historię serwisową udostępniają po takiej wizycie. Też najpierw nie widziałam, i będąc w ASO zgłosiłam, Pan zapytał czy mam konto utworzone, potwierdziłam, sprawdził i powiedział "to już Pani ma" i z kanapy dla klientów sprawdziłam czy mam i miałam tę historię od razu do wglądu :P
Radio 357 :)

Mathofman
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 25 cze 2018, o 07:12
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: Mathofman » 7 lis 2018, o 20:09

Dobra widzę że tutaj dużo osób posiada bardzo bogatą wiedzę na temat insigni i spraw z nią związanych i myślą że ktoś kto o coś pyta to już dawno powinien o tym wiedzieć i nie zadawać zbędnych pytań ale to mniejsza z tym.. Po pierwsze wiem że dokia pisała o tym i to co napisała przekazałem poprzedniemu właścicielowi jednak że z uwagi na to że jest starszej daty nie wszystko musi wiedzieć i umieć zrobić a konto jak sam powiedział zakładano mu w serwisie przy okazji wymiany oleju... Po drugie zapewne wszyscy którzy tu mają zarejestrowane konto na myopel otrzymali po chwili wiadomość zwrotną z kodem aktywacyjnym bąź zlinkiem aktywacyjnym ja zakładając konto kilka dni temu do dziś nic nie otrzymałem ( chyba jako jedyny tu ) mało tego dziwne rzeczy się chyba dzieją z moim kontem ( i chyba ja tylko mam taki problem ) bo poprzedni właściciel dzwonił do mnie z informacją że usunął konto ,profil i samochód dopiero poprzez kontakt z centralną infolinią w warszawie ( co również potwierdziła mi Pani z tej centrali dodając że moj adres email podany przy zakładaniu konta widnieje na zielono więc jest aktywny )a do tego po udanej prubie kontaktu z serwisem powiedział mi Pan życzliwie że moje konto widnieje w bazie danych a nawet to że dodał mój samochód do ( że tak to ują ł) garażu ba! Nawet wysłał mi na maila screena z tego "garażu" gdzie widnieje mój samochód z moimi danymi i numerem VIN stwierdzając na końcu rozmowy że teraz nie powinno być problemu z zalogowaniem się :)Wręcz przeciwnie do tego co napisała koleżanka powyżej że konieczna jest indywidualna wizytacw serwisie. No i super wchodzę na stronę MyOpel daję zaloguj wpisuję mail i hasło i co ? Nic nie można się zalogować a kiedy daje zrestartuj hasło pisze że mój adres email nie widnieje w bazie danych.. Haha śmiechu warte ... I jeszcze kilka słów do Pana moderatora IBZI to fakt jestem tu nowy i może faktycznie nie ogarniam keszcze wszystkiego tu na forum (może dlatego że nie mam na tyle czasu żeby wszystko prześledzić na forum ) ale nie proszę się o ostrzeżenie mam tu na myśli zadanie pytania bezsensownie jednocześnie powielając go z innego tematu poprostu u mnie ta rejestracja nie poszła tak ładnie i łatwo jak u innych.
Ostatnio zmieniony 7 lis 2018, o 20:45 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8

Awatar użytkownika
noirdk
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: 29 lis 2017, o 13:02
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: myOpel myOpelService

Post autor: noirdk » 7 lis 2018, o 20:14

Na jakie adres próbujesz się zalogować:

https://www.myopelservice.com
czy
https://my.opel.pl

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8411
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: dokia » 7 lis 2018, o 20:19

Mathofman pisze:
7 lis 2018, o 20:09
.....a do tego po udanej prubie kontaktu z serwisem powiedział mi Pan życzliwie że moje konto widnieje w bazie danych a nawet to że dodał mój samochód do ( że tak to ujął) garażu ba! Nawet wysłał mi na maila screena z tego "garażu" gdzie widnieje mój samochód z moimi danymi i numerem VIN stwierdzając na końcu rozmowy że teraz nie powinno być problemu z zalogowaniem się :)Wręcz przeciwnie do tego co napisała koleżanka powyżej że konieczna jest indywidualna wizytacw serwisie. .......
Fakt, na który się powołujesz, że nie była potrzebna wizyta w ASO, gdy byłeś na ich infolinii- to czymś znaczącym się różni?? W ASO zrobi to pracownik serwisu o identycznym dostępie, co ten Pan na infolinii... sorry, ale blondynka nie rozumie chyba :P
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
Rooff_
Zapaleniec
Posty: 4119
Rejestracja: 4 lut 2017, o 08:24
Auto: Insignia ST przedlif
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2012
Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
Postawił piwo: 9 razy
Otrzymał  piwo: 120 razy

Re: myOpel myOpelService

Post autor: Rooff_ » 7 lis 2018, o 20:20

Z tą wizytą w ASO to dokia raczej będzie mieć rację, bo konto w MyOpel może mieć przynajmniej dwie wersje: zwykłą i rozszerzoną. Zwykła widzisz jeśli zrobisz to sam ze strony. Wtedy nie masz np. wglądu w historię serwisową. Wersja rozszerzona wymagała jak do tej pory wizyty w ASO, wykupienia usługi za >200 zł i przy okazji tego doradca aktytował Ci dostęp do tej rozszerzonej wersji. To wymaganie usługi za określoną kwotę było narzucone przez centralę Opla.
Teraz po przejęciu przez PSA nikt chyba nie poruszał tego tematu na forum. Mogło się coś pozmieniać.
Dlatego tymbardziej polecam Ci jednak podjechać do ASO - jeśli nie po usługę, to pokaż im że Ci nie działa.
Ewentualnie najpierw spróbuj się zalogować z innego komputera, a przynajmniej z innej przeglądarki - choć na 99% to nie będzie problemem...

EDIT: noirdk może mieć dobry trop - jesteś pewny adresu strony?
Ostatnio zmieniony 7 lis 2018, o 20:21 przez Rooff_, łącznie zmieniany 1 raz.

Mathofman
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 25 cze 2018, o 07:12
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: myOpel myOpelService

Post autor: Mathofman » 7 lis 2018, o 20:21

Na my.opel.pl spróbowałem teraz na ten pierwszy adres i też nie moge ...

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”