Serwisy/warsztaty NIEpolecane

VIN, znalezione na allegro itp.

Postprzez alex_k » 17 pa┼║ 2013, o 06:09

Tu proszę wpisywać niepolecane serwisy na terenie całej Polski. Proszę nie kopiować, tylko napisać kolejny post, który zostanie scalony z tym.

wpisujemy tak:

wojew├│dztwo/miasto/nazwa firmy lub warsztatu/adres/kontakt tel./mailowy/zakres napraw lub us┼éug/polecaj─ůcy

Tychy, ┼Ťl─ůskie, Autoryzowany Serwis Opel Mucha Auto, Tychy, ul. Beskidzka
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwyci─Özca konkursu na zdj─Öcie miesi─ůca LIPIEC
alex_k
Forumowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 kwi 2013, o 09:08
Ostatnio: wczoraj, o 23:44
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2012

Postprzez bialko83 » 28 pa┼║ 2013, o 20:28

OPOLSKIE-K─Ödzierzyn Kozle---NIEPOLECANE ! Auto Serwis Signum S.C.
Kategoria: Opel - Dealer, Serwis
Bolesława Chrobrego 5, Kędzierzyn-Kozle
Niezale┼╝ny serwis Opla http://mapa.targeo.pl/Auto-Serwis-Signu ... rwis/adres
bialko83

Postprzez acme71 » 13 lut 2014, o 13:04

NIE POLECAM:

WARSZTAT - OPEL PRZEMOWSKA WROCŁAW

http://opelprzemkowska.pl/

Jaki┼Ť czas temu wymienia┼éem tarcze+klocki na prz├│d, po przejechaniu 5000km okaza┼éo si─Ö, ┼╝e co┼Ť piszczy przy hamulcach jak jad─Ö na luzie. Okaza┼éo si─Ö, ┼╝e prowadnica si─Ö blokuje i hamulce nie puszczaj─ů (lewe ko┼éo prz├│d), pojecha┼éem do osiedlowego warsztatu i stwierdzili, ┼╝e ┼║le zamontowali klocki hamulcowe.
Opel Insignia 2.0 CDTI 160km, 2009r.
acme71
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 maja 2013, o 13:51
Ostatnio: 26 kwi 2015, o 09:44
Pochwały: 1
Auto: A20DTH
Rok produkcji: 2015

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Postprzez szogi84 » 4 cze 2014, o 23:05

Nie Polecam

Auto ┼╗oliborz oddzia┼é Z─ůbki
ul.Radzymińska 334
05-091 Z─ůbki
tel. 22 355 20 00
fax 22 355 20 01

wymiana oleju i regulacja skrzyni ich przerosła brak profesjonalizmu i dobrych chęci
NIE Polecam!!!!!!!!!!!!
szogi84
Forumowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 kwi 2014, o 00:17
Ostatnio: 3 gru 2016, o 21:00
Pochwały: 1
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Rok produkcji: 2009

Postprzez lukasz8484 » 11 maja 2015, o 09:11

Nie Polecam autoryzowanego serwisu Opla w Szczecinie Koz┼éowski na ulicy Struga. By┼éem tam dwukrotnie i dodatkowo zamawia┼éem cz─Ö┼Ťci, pierwszym razem naprawiali mi grzanie fotela koszt us┼éugi 300 z┼é. Fotel dzia┼éa┼é zaledwie 3 miesi─ůce akurat okres grzewczy od grudnia do ko┼äca marca, nagle przesta┼é wi─Öc zadzwoni┼éem do serwisu zapyta─ç si─Ö i um├│wi─ç na wizyt─Ö. Dosta┼éem odp ┼╝e oczywi┼Ťcie zapraszaj─ů mnie ale nie ma na t─ů us┼éug─Ö gwarancji, poniewa┼╝ nic nie wymieniali a jedynie czy┼Ťcili styki i to si─Ö nie liczy. Wkurzy┼éem si─Ö postanowi┼éem ogarn─ů─ç to sam okaza┼éo si─Ö ┼╝e nie ┼é─ůczy┼éa wtyczka pod fotelem wi─Öc ja uci─ů┼éem i polutowa┼éem kable do dzisiaj fotel grzeje. Drugi raz za nim jeszcze fotel przesta┼é grza─ç pojecha┼éem na napraw─Ö blacharsko-lakiernicz─ů. Ma┼éa parkingowa st┼éuczka wymiana zderzaka ty┼é oraz dolnej cz─Ö┼Ťci klapy, auto sta┼éo 5 dni na serwisie. Przyje┼╝d┼╝am po odbi├│r auta a tam ca┼éa lista nie dor├│bek, od razu mi si─Ö rzuci┼éo ┼╝e podstawili mi auto na kapciu, potem nie domalowane elementy zderzaka, ┼║le posk┼éadane plastiki w ┼Ťrodku, ┼║le spasowana lampa odblaskowa ty┼é lewy wersja kombii a ┼╝eby tego by┼éo nie wymienili mi czujnika cofania a jest porysowany i szwankuje oraz na rogu klapy jest wgniotka. Pokaza┼éem swoje zastrze┼╝enia Panu kt├│ry mi wydawa┼é auto te elementy nie domalowane poprawili na miejscu a z reszt─ů udawa┼é ┼╝e wszystko jest oki. W ko┼äcu po d┼éu┼╝szej rozmowie a nawet wymianie s┼é├│w m├│wi do mnie tak cytuje " bierz Pan auto nie wymy┼Ťlaj i nie r├│b Pan scen wed┼éug mnie auto jest naprawione dobrze". Odczeka┼éem par─Ö dni po czym um├│wi┼éem si─Ö z dyrektorem kt├│ry przyzna┼é mi racje i kaza┼é odstawi─ç auto na poprawki oczywi┼Ťcie mia┼éo by─ç szybko oko┼éo 30 minut okaza┼éo si─Ö ┼╝e czeka┼éem 2 godziny. Na dodatek wszystkiego nie zrobili ma┼éo tego a pro po plastik├│w stwierdzili ┼╝e to moja wina ┼╝e si─Ö rozesz┼éy ┼╝e co┼Ť przewozi┼éem d┼éugiego w baga┼╝niku wiadomo wina klienta. Masakra nigdy wi─Öcej tam nie pojad─Ö i przestrzegam innych. Cena naprawy po st┼éuczce 6700 z┼é.
lukasz8484
Forumowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 mar 2015, o 20:38
Ostatnio: 1 gru 2016, o 10:30
Auto: insignia
Rok produkcji: 2015

Postprzez Jasik » 27 maja 2015, o 21:50

Nie polecam ASO Opel NEXTEAM w Warszawie.
Jasik
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 kwi 2015, o 10:06
Ostatnio: 9 sie 2016, o 09:24
Auto: Insignia 1,6 2016
Kod silnika: B16SHL

Postprzez Mario » 28 maja 2015, o 05:57

Napisz co┼Ť wi─Öcej, co spartolili?

Wysłane z iPhone 5
Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI
Mario
Klubowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 maja 2013, o 19:40
Ostatnio: wczoraj, o 21:37
Auto: Insignia ST CDTI
Rok produkcji: 2010

Postprzez Putridum » 28 maja 2015, o 06:13

oddawałem tam parę razy VB i zawsze było cacy
Putridum
Klubowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 lut 2015, o 17:21
Ostatnio: dzisiaj, o 11:26
Pochwały: 4
Auto: Insignia
Kod silnika: A18XER

Postprzez snikers » 30 lip 2015, o 21:40

Ja w warszawie mog─Ö poleci─ç dwa serwisy nie autoryzowane kt├│re bardzo dobrze znam i naprawiam swoje samochody pierwszy na Woli AUTO PLUS ul. ul.Syreny 14 / hala nr.2 Drugi Bemowo Kings Car Serwis Po┼éczy┼äska 73. W tych warsztatach znaj─ů si─Ö na rzeczy i na pewno was nie naci─ůgn─ů.
snikers
Forumowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 sty 2015, o 12:16
Ostatnio: 2 gru 2016, o 16:19

Postprzez Jasik » 27 sie 2015, o 13:52

Jasik napisał(a):Nie polecam ASO Opel NEXTEAM w Warszawie.

Nie wiedz─ů w og├│le jak programowa─ç modu┼éy, a wykona─ç aktualizacj─Ö oprogramowania to ju┼╝ potrzebuj─ů 4 godziny. Ja sam naby┼éem MDI i mi to wszystko zaj─Ö┼éo 30 minut. Uszkodzili tapicerk─Ö w aucie. By┼éem z dwoma autami i nie poradzili sobie kompletnie.
Jasik
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 kwi 2015, o 10:06
Ostatnio: 9 sie 2016, o 09:24
Auto: Insignia 1,6 2016
Kod silnika: B16SHL

Postprzez MZ┼üOTY » 1 wrz 2015, o 15:52

Witam,nie polecam serwisu opla Energozam Opel Lublin Kalin├│wka 17a. mia┼éem problem z haldex uda┼éem si─Ö wiec do nich a oni od razu ze haldex do wymiany a koszt nowego to u nich 12000 tys.Znalaz┼éem na forum o wymianie oleju filtra i uszczelek (przy okazji czyszczenie haldex w ┼Ťrodku) i uda┼éem si─Ö do nich czy to zrobi─ů i Pan odpowiedzia┼é ze zrobi─ů ale niema gwarancji ze b─Ödzie dobrze za jedyne 2900tys.Na szcz─Ö┼Ťcie Panowie z POL MOT AUTO KIELCE zrobili mi to samo za 1300tys. i jak na razie wszystko ok.
Ostatnio edytowano 1 wrz 2015, o 16:00 przez yerry, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz
Pow├│d: Prosz─Ö o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par 5 pkt 8
MZŁOTY
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 sie 2015, o 12:33
Ostatnio: 1 lip 2016, o 19:30
Kod silnika: A20NHT

Postprzez krzys138 » 27 lut 2016, o 07:05

Witam, nie polecam serwisu opla J&R Auto-Salon sp. z o.o. Autoryzowany dealer firmy OPEL ul. Wrocławska 137 Opole.

Mia┼éem tam robion─ů us┼éug─Ö blacharsko lakiernicz─ů spowodowan─ů myjni─ů, a mianowicie wymiana lotki na klapie, prostowanie dachu i malowanie. Ma┼éo tego ┼╝e ┼║le pomalowali dach, nie posk┼éadali dobrze ┼Ťrodka, zosta┼éy pourywane i poklejone na klej na gor─ůco ko┼éki i ich brak te┼╝ by┼é, porozrywana uszczelka tylnej klapy.

Po grubszej wymianie słów, pan kierownik najpierw twierdził że tam nic nie było robione ale ewidentnie było widać, że że było tam rozbierane, to mu udowodniłem, postanowił założyć nowe kołki ale do uszczelki się już nie przyznał .

To jest jeszcze nic, p├│┼║niej zauwa┼╝y┼éem ┼╝e na dachu s─ů oczka kt├│re powsta┼éy podczas malowania dachu i za┼Ť tel.i wizyta w serwisie. Ta sama ┼Ťpiewka ┼╝e to nie oni zaprosili tego lakiernika bo to jest podwykonawca i zn├│w problem ┼╝e to jest od kamieni dlatego te oczka powsta┼éy, a ewidentnie wiem ┼╝e to s─ů od malowania. Prawdopodobnie posz┼éa woda z pistoletu, pyta┼éem si─Ö innego lakiernika, jak mu to powiedzia┼éem to tak si─Ö wkurzy┼é - powiedzia┼é ┼╝e mi to zrobi ale jak wsiada┼é do mojego auta to tak zacz─ů┼é trzaska─ç drzwiami mojego auta, ┼╝e postanowi┼éem mu go nie da─ç. Zn├│w ostra rozmowa z kierownikiem kt├│ry obieca┼é ┼╝e to zrobi, no i w ko┼äcu si─Ö doczeka┼éem wykonanej us┼éugi kt├│ra kosztowa┼éa 6094z┼é.

Kup─Ö je┼╝d┼╝enia, nie polecam tego serwisu po prostu nie maj─ů szacunku i traktuj─ů cz┼éowieka po chamsku.
krzys138
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 lis 2015, o 19:42
Ostatnio: dzisiaj, o 06:01
Auto: opel
Kod silnika: A20DTC

Postprzez Arek1976ap » 27 lut 2016, o 07:51

Opolskie , Opole , Wrocławska 137 , J&R Auto-Salon sp.z.o.o Autoryzowany Dealer firmy Opel.

Witam zdecydowanie nie polecam tego ASO mia┼éem kilka przyg├│d z nimi przy likwidacji szk├│d a dok┼éadnie z Panem kt├│ry zajmuje si─Ö likwidacj─ů szk├│d :

1) Przy likwidacji szkody nie chcieli mi wyda─ç samochodu , facet chcia┼é got├│wk─Ö , pieni─ůdze w rzeczywisto┼Ťci przes┼éa┼éa ubezpieczalnia , telefony , k┼éutnie , tragedia dla tego Pana klient nie istnieje , ten Pan wie wszystko jest wieloletnim pracownikiem i bardzo du┼╝ym do┼Ťwiadczeniem.

2) W ko┼äcu po odebraniu samochodu , po przyje┼║dzie do domu patrz─Ö a zderzak zosta┼é pomalowany na zupe┼énie inny odcie┼ä koloru , troch─Ö si─Ö pod┼éama┼éem ale nie z powodu tego pomylonego koloru lecz z tego ┼╝e b─Öd─Ö musia┼é znowu z tym do┼Ťwiadczonym fachowcem rozmawia─ç , uwierzcie d┼éuga by┼éa rozmowa na temat tego kto pope┼éni┼é b┼é─ůd , w ko┼äcu mi poprawili kolor tylko jest jedno ale b─Öd─Ö musia┼é podjecha─ç do nich ponownie z reklamacj─ů poniewa┼╝ na prawym nadkolu lakier odprysk┼é :?

3) Taka drobnostka , cz┼éowiek p┼éaci pieni─ůdze , do┼Ť─ç du┼╝e przy przegl─ůdzie a oni nawet nie potrafi─ů ┼╝ar├│wki w schowku pod┼é─ůczy─ç , chodz─Ö tam do nich a raczej chodzi┼éem tylko dla tej ksi─ů┼╝ki serwisowej
Arek1976ap
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 gru 2014, o 11:21
Ostatnio: 2 lip 2016, o 23:10
Auto: OPEL INSIGNIA

Postprzez krisu1977 » 13 maja 2016, o 18:01

Jasik napisał(a):Nie polecam ASO Opel NEXTEAM w Warszawie.

Witam przy┼éaczam si─Ö NEXTEAM to masakra by┼éem tam wielokrotnie i za ka┼╝dym razem rozk┼éadali r─Öce przy jaki┼Ť naprawach nie m├│wi─ůc ju┼╝ o zg┼éaszanym problemie gdzie ewidentnie by┼éo s┼éychac stuki o dziwo nikt z serwisu tego nie s┼éysza┼é. A szkoda bo jeszcze kilka lat temu by┼é to super servis
krisu1977
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 kwi 2015, o 20:31
Ostatnio: 3 gru 2016, o 16:31
Auto: INSIGNIA
Rok produkcji: 2014

Postprzez pagong » 17 cze 2016, o 14:05

Nie polecam ASO Bia┼éystok Krupniki koledze po obcierce wymienili ca┼ée drzwi ( na nowe), kt├│re polakierowali po mniej wi─Öcej 4 latach drzwi zacz─Ö┼éy korodowa─ç na chwil─Ö obecn─ů drzwi wymagaj─ů ponownie lakierowania ( kolor lakieru tak swoj─ů drog─ů r├│wnie┼╝ ┼║le dobrany matowy) - Aso t┼éumaczy, ┼╝e po 4 latach to ju┼╝ wszystko mo┼╝e si─Ö dzia─ç z lakierem i mo┼╝e korodowa─ç:D Ma┼éo tego dokonali wyceny wymiany drzwi na koszt w┼éa┼Ťciciela plus lakierowanie ┼é─ůcznie oko┼éo 6 tys ( dochodzi┼éo jeszcze cieniowanie i polakierowanie b┼éotnika( oznaka korozji)na Inna sytuacja dotycz─ůca mojej insigni mia┼éem do wymiany czujnik po┼éo┼╝enia wa┼éka rozrz─ůdu a w ASO Opla w Krupnikach ko┼éo Bia┼éegostoku chcieli wymienia─ç mn├│stwo cz─Ösci w silniku - koszt oko┼éo 4 tys z┼é podczas gdy wymiana czujnika w niezale┼╝nym serwisie zamkn─Ö┼éa si─Ö w kwocie 300z┼é. Tak┼╝e nie polecam Aso w Krupnikach ko┼éo Bia┼éegostoku. Wi─Öcej mnie tam ju┼╝ nie zobacz─ů. Swoj─ů drog─ů lakierowane elementy w ASO obj─Öte s─ů zaledwie 2 letni─ů gwarancj─ů...
pagong
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 1 lut 2016, o 08:08
Ostatnio: 29 lis 2016, o 21:04
Auto: opel insignia

Powr├│t do Dyskusje og├│lne

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç