ASO w Łodzi

VIN, znalezione na allegro itp.

Re: ASO w Łodzi

Postprzez emtezet » 24 kwi 2015, o 08:32

Ja ju┼╝ sam nie wiem co mam my┼Ťle─ç o tych ASO.
Dzisiaj mia┼éem odebra─ç auto bo w ko┼äcu doszli do porozumienia z ubezpieczycielem i klap─Ö wymienili, a tu dzwoni do mnie kole┼Ť i m├│wi mi, ┼╝e chcieli my─ç auto i jakiego┼Ť ┼Ťrodka u┼╝yli co mia┼é klej usuwa─ç i wszed┼é on w reakcje z lakierem i zj...ebali lakier na spojlerze... I to ma by─ç profesjonalny, autoryzowany serwis... Brak mi s┼é├│w...
emtezet
Klubowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 kwi 2015, o 10:36
Ostatnio: 21 lis 2016, o 09:22
Auto: Insignia 2.0 CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011

Postprzez piohib » 24 kwi 2015, o 09:00

To ładnie. :x
Tym razem BSP?
Tak si─Ö zastanawiam, czy w zaistnia┼éej sytuacji nie mo┼╝naby powalczy─ç o jakie┼Ť odszkodowanie.
"Celem wojny nie jest ┼Ťmier─ç za ojczyzn─Ö, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoj─ů" Genera┼é George Smith Patton
piohib
Klubowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 sty 2015, o 17:10
Ostatnio: dzisiaj, o 08:35
Pochwały: 3
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2009

Postprzez emtezet » 24 kwi 2015, o 11:12

Tak BSP. Zobacz─Ö jak im wyjdzie naprawa tego i b─Öd─Ö my┼Ťla┼é co dalej wtedy.
Jeszcze w końcu dostanę samochód z dodatkowymi usterkami niż go oddałem do naprawy :x
R─Öce mi opadaj─ů...
emtezet
Klubowicz

Postprzez piohib » 24 kwi 2015, o 11:26

Na Twoim miejscu zgłosiłbym temat do ubezpieczyciela.
P.S.
Strach jechać do łódzkich ASO teraz. :lol:
"Celem wojny nie jest ┼Ťmier─ç za ojczyzn─Ö, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoj─ů" Genera┼é George Smith Patton
piohib
Klubowicz

Postprzez emtezet » 28 kwi 2015, o 12:24

Odebra┼éem wczoraj auto. Wysz┼éo ca┼ékiem nie┼║le. Ten spojler te┼╝ dobrze wygl─ůda.
Plus taki, ┼╝e kole┼Ť z BSP nie pr├│bowa┼é udawa─ç cwaniaka, tylko sam przyzna┼é, ┼╝e dali cia┼éa z tym spojlerem.
Og├│lnie BSP jeszcze nie skre┼Ťlam:)
emtezet
Klubowicz

Postprzez Din7 » 29 kwi 2015, o 20:57

Ja wczoraj te┼╝ by┼éem w ASO BSP odno┼Ťnie tej kalibracji czujnika skr─Ötu kierownicy i tak jak wcze┼Ťniej pisa┼éem nie by┼éo wiadomo czy zosta┼é on sprawdzony wi─Öc na moje ┼╝yczenie (odp┼éatne) sprawdzono go. Nie odradzam tego ASO bo obs┼éuga jest ok ale te┼╝ nie polecam na 100% ze wzgl─Ödu na kr─Öcenie przy wcze┼Ťniejszych moich pytaniach. Nie skre┼Ťlam podobnie jak emtezet tego BSP ;)
Din7
Klubowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 lut 2015, o 10:43
Ostatnio: 13 kwi 2016, o 06:28
Auto: insignia
Rok produkcji: 2010

Postprzez emtezet » 14 lip 2015, o 18:09

Artur-x napisa┼é(a):Szczerze m├│wi─ůc to na powa┼╝niejsze naprawy nie pchalbym si─Ö tam. Kilka samochod├│w z firmy tam mieli┼Ťmy wstawionych i cz─Östo albo ma cz─Ö┼Ťci czekasz w h.. czasu albo oni nie wiedz─ů co jest grane bo komputer pokazuje ┼╝e jest ok :/ , nie wiem jak w bsp ale jak kto┼Ť ma ┼éeb i zna si─Ö na mechanice a nie na wymianie cz─Ö┼Ťci to nie pracuje w ASO tylko ma sw├│j porz─ůdny warsztat-takie jest moje zdanie. Sprawdzony serwis na Olechowskiej mog─Ö poleci─ç chocia┼╝ ja mam ca┼ée miasto ┼╝eby tam si─Ö dosta─ç to warto. Saab i opel - Olech serwis . Nie wiem jak inni czy mieli z nimi styczno┼Ť─ç ja by┼éem zadowolony

Postanowilem sprawdzic olech serwis. Oddalem im moja isie na wymiane rozrzadu plus mialem jak sie okazalo problem z haldexem. Jestem zadowolony z uslug i cenowo tez znosnie. Tak mi sie przynajmniej wydaje :-) Za wymiane rozrzadu z pompa wody zaplacilem 1080 zl.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

--------------------------
2015-07-27
Niestety Olech Serwis te┼╝ mnie wkurzy┼é. Po wymianie rozrz─ůdu i naprawie Haldex'a um├│wi┼éem si─Ö, ┼╝e znajd─ů mi jeszcze ┼é─ůcznik na ty┼é i zadzwoni─ů ┼╝eby um├│wi─ç si─Ö na wymian─Ö. Min─Ö┼éo 2 tygodnie i zd─ů┼╝y┼éem sam kupi─ç ten ┼é─ůcznik i wymieni─ç w innym warsztacie a od nich cisza.
Wprawdzie wszystko co robili to zrobili dobrze, ale nie lubi─Ö jak mnie si─Ö tak olewa i nie dotrzymuje s┼éowa. Ale to mo┼╝e ju┼╝ taka nasza klasyczna, polska mentalno┼Ť─ç, ┼╝e to mi powinno zale┼╝e─ç a nie im, i to ja powinieniem si─Ö przypomnie─ç. Kolejn─ů wizyt─Ö u nich b─Öd─Ö musia┼é przemy┼Ťle─ç.
emtezet
Klubowicz

Postprzez flcn » 3 wrz 2015, o 12:37

Z tymi serwisami w Łodzi to widzę jest niemały problem....

wymienia┼éem te┼╝ rozrz─ůd w olech serwisie. Mo┼╝e i cenowo ok, ale ...:
1. Pompa mia┼éa by─ç Hepu, a zamontowali mi jak─ů┼Ť w┼éoszczyzn─Ö. Nie wygl─ůda┼éo na to, ┼╝eby mieli zamiar mnie o tym poinformowa─ç. Tylko przypadkiem zobaczy┼éem pude┼éko i si─Ö dowiedzia┼éem, ┼╝e Hepu kt├│re by┼éo rano najlepsze, w po┼éudnie jest ju┼╝ be, bo pono─ç du┼╝o reklamacji na nie. Jak dla mnie, to po prostu nie by┼éo Hepu w hurtowni i wzi─Öli to co by┼éo...
2. W po┼éowie dnia, podczas naprawy, podjecha┼éem znienacka zobaczy─ç jak idzie robota. Zn├│w przypadkiem, zobaczy┼éem, ┼╝e ko┼éo pasowe ma u┼éamane oko┼éo 3-5 cm. rantu zewn─Ötrznego (efekt walenia m┼éotem, ┼╝eby zesz┼éo z wa┼éu). Na moje pytanie co to K...A ma by─ç, mechanik powiedzia┼é, ┼╝e to w niczym nie szkodzi i nie ma znaczenia. Pan z obs┼éugi serwisu nie mia┼é zdania, a jak zobaczy┼é to w┼éa┼Ťciciel serwisu, to si─Ö tylko w┼Ťciek┼é i stwierdzi┼é, ┼╝e czego┼Ť takiego nie mo┼╝na za┼éo┼╝y─ç i trzeba szybko ┼éatwi─ç nowe. Na koniec dnia po kolejnych przesuni─Öciach godziny odbioru, pojecha┼éem troch─Ö wcze┼Ťniej ni┼╝ chcieli i dowiedzia┼éem si─Ö, ┼╝e ju┼╝ wszystko OK, mechanik ko┼äczy skr─Öca─ç. Na pytanie co z ko┼éem pasowym, powiedzieli, ┼╝e za┼éatwili i jest OK. Wszystko fajnie, tylko oczywi┼Ťcie nie powiedzieli, ┼╝e wrzucili mi jak─ů┼Ť u┼╝ywk─Ö... Pono─ç ┼Ťwie┼╝a, ale wiadomo jak to mo┼╝e by─ç... Miejmy nadziej─Ö, ┼╝e poje┼║dzi d┼éugo- nie mia┼éem si┼éy si─Ö wi─Öcej z nimi wyk┼éuca─ç.
3. Mam uwagi co do mocy mojego auta- s┼éabo si─Ö zbiera od do┼éu mimo nowej mapy. Od tunera us┼éysza┼éem, ┼╝e to wina regenerowanej turbiny. Niby turbin─Ö mo┼╝na zmieni─ç na now─ů, tylko czy ona jest przyczyn─ů??? Poprosi┼éem o diagnoz─Ö w┼éa┼Ťciciela Olech service i stwierdzi┼é on, ┼╝e to tuner spieprzy┼é robot─Ö, bo EGR kt├│ry mia┼é by─ç programowo zamkni─Öty jest otwarty i to jest przyczyna braku mocy. Na dow├│d tego pod┼é─ůczy┼é kompa i wymusza┼é zamkni─Öcie EGR, o czym ┼Ťwiadczy─ç mia┼é bardziej "basowy" d┼║wi─Ök silnika i brak wkr─Öcania na obroty. W rzeczywisto┼Ťci pan wymusza┼é otwarcie EGR, nie zna┼é si─Ö w og├│le na specyfice dzia┼éania EGR. Sprawdzi┼éem potem sam, czy EGR jest zamkni─Öty i oczywi┼Ťcie jest i si─Ö nie otwiera. Ale oczywi┼Ťcie najlepiej zgoni─ç win─Ö na innych...
4. Stwierdzono wyciek p┼éynu ch┼éodniczego z kr├│─çca, kt├│ry wchodzi w g┼éowic─Ö. Panowie mieli zam├│wi─ç kr├│ciec i zadzwoni─ç za kilka dni, aby um├│wi─ç si─Ö na wymian─Ö. Mijaj─ů 2 miesi─ůce, panowie nie dzwonili, a wycieku nie ma :lol: :lol: :lol:

By┼éem te┼╝ w Trax. Tam jest tylko gorzej... Opisa┼éem tylko cz─Ö┼Ť─ç mojej wiedzy na ich temat w w─ůtku o kampanii dotycz─ůcej klapy tylnej ST.

Mnie teraz pozostaje tylko wypr├│bowa─ç BSP, co nied┼éugo uczyni─Ö, bo pragn─Ö aby mi sprawdzili na kompie ci┼Ťnienie do┼éadowania zadane przez ECU oraz ci┼Ťnienie dawane przez turbin─Ö. Mam nadziej─Ö, ┼╝e to poka┼╝e czy moje turbo jest do ┼Ťmieci....

pozdrawiam
FLCN
flcn
Klubowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 cze 2015, o 00:14
Ostatnio: dzisiaj, o 01:21
Pochwały: 5
Auto: ST Cdti

Postprzez piohib » 8 wrz 2015, o 20:54

To ja chyba musz─Ö pochwali─ç Trax. ;)
Wymiana siłownika klapy bagażnika trwała niecałe 10min, auto podstawione pod drzwi salonu i jeszcze mnie do niego odprowadzono. :lol:
piohib
Klubowicz

Postprzez profek » 9 wrz 2015, o 18:57

Generalnie to nie mia┼éem jeszcze nieprzyjemno┼Ťci korzystania z us┼éug ASO,poniewa┼╝ auto mam zbyt kr├│tko.Niemniej jednak do naprawy wybra┼ébym skromny warsztat w Antoniewie na ul.S┼éowiczej.M┼éody ch┼éopak robi┼é troch─Ö w aso mazdy i opla ale w Irlandii.Ma spor─ů wiedz─Ö i umiej─Ötno┼Ťci we warsztacie pr├│┼╝no szuka─ç p┼éytek i biura obs┼éugi.Raz zrobisz co┼Ť u niego i wi─Öcej nie b─Ödziesz szuka─ç innego mechanika.
profek
Klubowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 maja 2015, o 16:47
Ostatnio: dzisiaj, o 09:09
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTJ

Postprzez flcn » 11 wrz 2015, o 20:25

O, fajnie wiedzie─ç :) To nawet bardzo blisko mnie. Na pewno si─Ö tam pofatyguj─Ö przy kolejnej okazji. P┼éytek i biura obs┼éugi nie potrzebuj─Ö, ale faktura by si─Ö przyda┼éa... Dostan─Ö tam? Ma jaki┼Ť rozs─ůdny komputer do diagnostyki?

Pozdrawiam
FLCN

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
flcn
Klubowicz

Postprzez profek » 11 wrz 2015, o 20:52

Je┼Ťli chodzi o faktury to nie wiem prawd─Ö powiedziawszy.Ale firm─Ö ma legalnie wi─Öc pewnie to nie problem.Ostatnio jak z nim rozmawia┼éem zaraz po kupnie iski m├│wi┼é mi ┼╝e ma odpowiednie interfejsy i oprogramowanie do ca┼éej gamy marek,a wiem ┼╝e na czym jak na czym ale na narz─Ödziach to on nie oszcz─Ödza.
profek
Klubowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 maja 2015, o 16:47
Ostatnio: dzisiaj, o 09:09
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTJ

Postprzez dr_feelgood » 22 sty 2016, o 18:42

Dzi─Öki Panowie za opinie i swoje do┼Ťwiadczenia.
Moje do┼Ťwiadczenia z ASO w ┼üodzi s─ů raczej pozytywne, ale chyba ba┼ébym si─Ö da─ç auto na powa┼╝n─ů napraw─Ö. sam nie wiem.. W BSP wymienia┼éem termostat, ok wymienili, p┼éynu nie dolali, i jakie┼Ť 30 km przyby┼éo na liczniku. Jazda testowa do Pabianic?
W traxie jestem cz─Ö┼Ťciej bo mam bli┼╝ej, wymiana oleju,┼Ťwiec, takie /cenzura/. ostatnio auto w trybie awaryjnym im odstawi┼éem - wymienili cewk─Ö za tauzena, jest ok. Natomiast chcia┼éem kiedy┼Ť w skrzyni olej zmieni─ç, to nie wiedzieli ile wchodzi, i musia┼éem ich przekona─ç by wlali wi─Öcej ni┼╝ w instrukcji.
Teraz mam ma┼éy problem z piskami na biegu ja┼éowym, i te┼╝ my┼Ťle dok─ůd jecha─ç. Mo┼╝e spr├│buj─Ö tego ch┼éopaka w Antoniewie. Trax stwierdzi┼é, ┼╝e mo┼╝e pompa wody a mo┼╝e wspomagania - ale mo┼╝na je┼║dzi─ç. Tylko wkurza mnie jak ju┼╝ zacznie piszcze─ç.

A by┼é kto┼Ť na Puszkina 82 w Mij? jakie┼Ť do┼Ťwiadczenia?
dzieki
dr_feelgood
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 lip 2013, o 14:58
Ostatnio: 18 sie 2016, o 08:18
Auto: Insignia 1.8 Cosmo

Postprzez flcn » 23 sty 2016, o 22:10

Puszkina i MiJ to omijaj Kolego z daleka. Tam to jest dopiero loteria co Ci popsuj─ů. Robi─ů nam czasem firmowe auta niby po znajomo┼Ťci i zawsze co┼Ť albo /CENZURA/ albo je┼Ťli ju┼╝ zrobi─ů to skasuj─ů jak za zbo┼╝e...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio edytowano 29 sty 2016, o 00:37 przez Engine, ┼é─ůcznie edytowano 2 razy
Pow├│d: Prosz─Ö o unikanie wulgaryzm├│w - regulamin par. 5 pkt 8
Pozdrawia FLCN
Obrazek
flcn
Klubowicz

Postprzez Quee » 28 sty 2016, o 17:25

Sam teraz zamierzam zrobi─ç przegl─ůd, licznik 127k i w trax oraz bsp wo┼éaj─ů po 900 pln (bior─ůc pod uwage wcze┼Ťniejszy posty to wcale cena nie idzie w parze z jako┼Ťci─ů). Wi─Öc troch─Ö sporo jak na wymian─Ö filtr├│w oraz p┼éyn├│w hamulcowych. By┼é kto┼Ť jeszcze na tej S┼éowiczej? Lub jaki┼Ť inny polecany warsztat w ┼üodzi gdzie robicie przegl─ůdy? ;)

pozdro
Quee
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 wrz 2015, o 16:38
Ostatnio: 4 sie 2016, o 15:46
Auto: 1.6T cosmo hatchback
Kod silnika: A16LET

Postprzez flcn » 29 sty 2016, o 08:52

Rozmawiałem z jednym użytkownikiem Insigni z Łodzi i mówił mi, że jeździ do Traxa w Zgierzu i mówi, że jest lepiej niż w obu serwisach w Łodzi. Sam nie sprawdzałem. Z nieautoryzowanych polecał również Omega Opel Serwis Zgierz
Aleksandrowska 38, 95-100 Zgierz, Robert: 509 147 957, Telefon og├│lny do serwisu: 791 065 999
flcn
Klubowicz

Postprzez dr_feelgood » 22 lut 2016, o 17:32

Dzi─Öki za namiary, spr├│bujemy przy okazji. Dodam jeszcze ┼╝e Trax ma jeden plus moim zdaniem. Staraj─ů si─Ö, a to ju┼╝ co┼Ť znaczy. Nie spotka┼éem si─Ö z olewactwem, aczkolwiek diagnoza - je┼║dzi─ç narazie, zawsze mnie wyprowadza z r├│wnowagi :)
dr_feelgood
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 lip 2013, o 14:58
Ostatnio: 18 sie 2016, o 08:18
Auto: Insignia 1.8 Cosmo

Postprzez sonnenberg » 22 lut 2016, o 21:00

trax w Zgierzu jest ok, na pewno ta┼äszy ni┼╝ w ┼üodzi ale wiele nie zrobi─ů - raczej mechanika ni┼╝ elektronika. Ja przegl─ůdy robi┼éem w Zgierzu
sonnenberg
Klubowicz

Do┼é─ůczy┼é(a): 25 kwi 2013, o 19:43
Ostatnio: wczoraj, o 12:42
Pochwały: 1
Auto: Golf GTI
Rok produkcji: 2015

Postprzez norez » 18 sie 2016, o 19:37

O traxie na ┼╝eligowskiego mo┼╝na pisa─ç ksi─ů┼╝ki. Gatunek horror ;)
norez
Nowicjusz

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 sie 2016, o 22:14
Ostatnio: 11 pa┼║ 2016, o 10:57
Auto: insignia
Kod silnika: A20NHT

Postprzez flcn » 19 sie 2016, o 08:32

Napisz pierwszy tom, to ja dopisz─Ö kolejne 2 :-P

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Pozdrawia FLCN
Obrazek
flcn
Klubowicz

Poprzednia stronaNast─Öpna strona

Powr├│t do Dyskusje og├│lne

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 4 go┼Ťci