--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Mrugający wyświetlacz między zegarami

ODPOWIEDZ
Leseser
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 19 gru 2017, o 20:54
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Bytów

Mrugający wyświetlacz między zegarami

Post autor: Leseser » 28 lut 2018, o 18:01

Witam,
Od wczoraj zauważyłem że zaczął mrugać mi wyświetlacz między zegarami, podobnie zachowuje się lampka w podsufitce. Co dziwne przy samym zapłonie oraz przy samym starcie i informacji że czujnik deszczu jest wyłączony świeci normalnie nie mruga.

Co może być przyczyną?

Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1106
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Mrugający wyświetlacz między zegarami

Post autor: grzegorz13 » 28 lut 2018, o 18:10

Jak mruga wyświetlacz i żarówka w środku to może być objaw wahania napięcia w aucie i problemu z ładowaniem nie koniecznie za niskim ! Podłącz woltomierz i pomierz napięcia, nie korzystaj z tego w aucie na wyświetlaczu a podłącz zwykły multimetr i zobacz co się dzieje po odpaleniu

Leseser
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 19 gru 2017, o 20:54
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Bytów

Re: Mrugający wyświetlacz między zegarami

Post autor: Leseser » 1 mar 2018, o 21:06

Elektryka chciałem odwiedzić w sobotę, ale wstępnie (przypadkowo) obstawiam na stacyjkę, na postoju na odpalonym silniku bawiłem się kluczykiem i na tym wyświetlaczu między zegarami zaczęła się dyskoteka. Tak jak pisałem w sobotę odwiedzę elektryka to może coś będę wiedział więcej.

W sumie po czasie ale wyjaśnię że to ani nie ładowanie ani akumulator ani stacyjka tylko taki banał jak masy podśniedziały, wyczyścili przykręcili i śmiga ja ta lala.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”