--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Samoczynne włączanie świateł i kierunkowskazów

ODPOWIEDZ
Piechot1

Samoczynne włączanie świateł i kierunkowskazów

Post autor: Piechot1 » 16 sty 2017, o 11:32

Witam, mam ostatnio spore problemy z moją Insignią (2009r). Po zgaszeniu silnika i zostawieniu kluczyków w stacyjce gdy radio cały czas gra samochód sam odpala sobie na chwile światła, dwa-trzy razy mrygają kierunki i mryga immobilajzer na czerwono. Dodatkowo na wyswietlaczu na chwile pojawią się komunikat " Wciśnij sprzęgło żeby uruchomic silnik". Dodatkowo mam problem z wyswietlaczem radia, czasami radio gra a wyswietlacz jakby nie działał. Trzeci problem to złe wartości temperatury zewnętrznej, w te mrozy po -10 stopni pokazywało +25, nie pomogła wymiana czujnika. Co o tym myslicie?

Awatar użytkownika
Ping
Klubowicz
Posty: 2825
Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
Auto: Insignia ST / MY2011
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: W-wa
Otrzymał  piwo: 140 razy
Kontakt:

Re: Dziwny problem po zgaszeniu silnika

Post autor: Ping » 16 sty 2017, o 11:47

Najpierw to bym dołączył akumulator.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

marcin.1987
Zapaleniec
Posty: 1001
Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk
Otrzymał  piwo: 11 razy

Re: Dziwny problem po zgaszeniu silnika

Post autor: marcin.1987 » 16 sty 2017, o 13:07

Odłączyć komputer na 30 minut albo dłużej i sprawdzić ponownie czy występuje taka sytuacja. Jeśli tak to sprawdzić akumulator i go podładować, bo jak ma za niskie napięcie to systemy się resetują i wariują.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”