--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Schemat wewnętrznego kabla Komputer->OBD2

ODPOWIEDZ
Kamaz

Schemat wewnętrznego kabla Komputer->OBD2

Post autor: Kamaz » 13 sie 2016, o 21:14

Witam,

Robiłem sobie dość popularną przejściówkę sobie na OBD2 coby było trudno mój samochód ukraść no i niestety coś skopałem z ułożeniem pinów, nie idzie podłączyć testera. Mam schemat portu OBD2 ale niestety w wewnętrznym kablu idącym do tego portu jest kilka par przewodów tego samego koloru i nie wiem jak to podłączyć, nie mam niestety żadnego znajomego mechanika żeby pomógł mi sobie z tym poradzić.

W związku z tym mam pytanie. Czy ma ktoś zdjęcie, numer części bądź schemat wewnętrznego kabla łączącego port OBD2 z komputerem Opla Insignia? Wystarczy mi nawet numer części bo sobię kupie taki przewód i poprawię przejściówkę. Nie zawracałbym Wam głowy ale ciężko to wpisać w Google. Jakąkolwiek kombinację wpisuję to wyskakują kable łączące OBD2 z laptopami a nie wewnętrzny kabel samochodu.

Jeszcze jedna kwestia, czy idzie tym sposobem na "pedały" odczytać w Insigni kod błędu bez podłączania do popsutego OBD?

Pozdrawiam

Kamaz

Re: Schemat wewnętrznego kabla Komputer->OBD2

Post autor: Kamaz » 15 sie 2016, o 13:19

Zamieniałem do upadłego aż w końcu trafiłem. Naprawione

A kretyna, który to projektował i zrobił kilka kabli tego samego koloru pozdrawiam.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”