--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Drzwi się nie otwierają

norbi333
Ekspert
Posty: 5124
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 35 razy

Re: Drzwi się nie otwierają

Post autor: norbi333 » 7 sty 2017, o 15:25

Poszło na szczęście.Wygląda na to ,że nie uszczelka,a zamek przymarzł.

piston

Re: Drzwi się nie otwierają

Post autor: piston » 11 sty 2017, o 09:01

Przy tej temperaturze wydaje się to normalką.

maciek0077j
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2017, o 22:17
Auto: Insignia Cosmo 2.0
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto: Szczecin
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz

Problem z odblokowaniem drzwi od wew. od strony kierowcy

Post autor: maciek0077j » 23 wrz 2017, o 11:23

Witam!
Od jakiegoś czasu mam problem z otwieraniem (odryglowaniem) wszystkich drzwi z przycisku z kłódką w drzwiach kierowcy. Kiedy naciskam na ten przycisk, co jakiś czas (1 na 10 razy) udaje się drzwi odryglować. Nie ma natomiast tego problemu, kiedy odryglowuje się drzwi z przycisku w drzwiach pasażera - działa za każdym razem. Podejrzewam, że to problem z mikro stykiem, ale pewności nie mam. Próbowałem dobrać się do przycisku (znalazłem poradę na tym forum, że wystarczy podważyć ramkę), ale kiedy zobaczyłem, że wylatują kawałki plastiku spod ramki zrezygnowałem ]:-< . Moje pytanie brzmi, czy dobrze myślę, że to mikro styk i czy ktoś wie jak się dobrać do tego przycisku (może od wew. tapicerki jest jakaś śrubka lub ramka jest znitowana)?

jagonn
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2021, o 15:22
Auto: Insignia A
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Rdm

Re: Drzwi się nie otwierają

Post autor: jagonn » 9 cze 2023, o 11:44

Panowie, odświeżę wątek. Zdjąłem klamkę z tylnych lewych drzwi. Zamknąłem je na wykręconej śrubie od mocowania klamki i zatrzasnąłem drzwi. Zdjęty mam wewnętrzny boczek. Cięgna działają. Jak mogę jeszcze otworzyć drzwi od środka? Czy ta wykręcona śruba coś blokuje?

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”