--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia hałas z silnika

ODPOWIEDZ
libor95

Insignia hałas z silnika

Post autor: libor95 » 23 wrz 2016, o 06:01

Jest to samochód Opel Insignia ST 2.0 CDTI 118 kilowatów Przebieg 171 000 km Zaczął grać w coś ryk, czyni go szczególnie wokół 2500ot najczęściej jest to usłyszeć 1-2 przekładni, ale jest słyszalne nawet przy 3-4, jest usłyszeć trochę i bezczynny, ale nie tak dużo, ale także buczenie jakby to był wadliwy łożyska, dźwięk idzie gdzieś z miejsc pasów, ale robi to tylko ci 2500ot jak tylko próbowałem uruchomić w dół do samochodu na biegu jałowym poszło ładnie bez dźwięku samym uniknięcia łożyska, nie wiem, porady, co byłoby może być, zmieniane są koła pasowego żebrowane pasy i napinanie i poprowadzi, a taśma była jedyną (25tkm) Myślałam, że to będzie wybiegiem alternator czy mając na alternatora dałem to wszystko na temat wymiany łożysk alternatora i węgla, ale wynik no, hydraulika + woda pompa zmieniano co 120tkm, a także nowe i wału korbowego koło pasowe samochód jest obecnie 171tkm dołączyć film, został nakręcony na pierwszym etapie transferu wokół 2500ot przejść przepraszam za jakość obrazu, ale nie wiem co jeszcze, aby strzelać ( nie mam środków), ale myślę, że wciąż słyszał, albo jeśli umieścisz słuchawki więc będzie na pewno usłyszeć, to jak mówię, gdzieś po prawej stronie co dystrybucji krzeseł - pasów, kół, itp, ale wszystko powinno być zmieniło, więc nie jestem w głowie, próbowałem spryskać pasek zębaty oraz specjalny spray, ale również bezskutecznie, pokazałem, że mechanik powiedział mi, że on nie wie w ogóle co to może powodować Dzięki za wszystkie rady


Przepraszam za tłumaczenie tekstu, but iam from Slovakia

VIDEO : https://www.youtube.com/watch?v=I1sx2YAfh58

marcin.1987
Zapaleniec
Posty: 1001
Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk
Otrzymał  piwo: 11 razy

Re: Insignia hałas z silnika

Post autor: marcin.1987 » 23 wrz 2016, o 06:08

Być może prawa półoś lub podpora wału (shaft support and driveshaft). Czy są duże wibracje przy przyspieszaniu?

libor95

Re: Insignia hałas z silnika

Post autor: libor95 » 23 wrz 2016, o 06:14

Czuję się trochę wibracje podczas przyspieszania i przy prędkości około 140 mi strasznie wstrząśnięty kierownicę - dół, nawet gdy pełzanie do przodu lub do tyłu, żebym coś kliknie w uzupełnianiu gdzieś po prawej stronie, kliknij go raz, to może być naprawdę wszystko to problem

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik diesla”